Kościół Parafialny w Bytyniu

Kościół Parafialny w Bytyniu

Obecny kościół został zbudowany został w 1535 r. Budowla jednonawowa z późnego gotyku, patronem był św. Mikołaj.
Kościół Parafialny w Bytyniu

Kościół Parafialny w Bytyniu

Ołtarz Główny
Kościół Parafialny w Bytyniu

Kościół Parafialny w Bytyniu

Słynący łaskami obraz Matki Bożej z 1630 r.
Kościół Parafialny w Bytyniu

Kościół Parafialny w Bytyniu

Kaplica Miłosierdzia Bożego z obrazem Jezusa Miłosiernego, którego fundatorami są pp. Ewa i Konstanty Wejman z Poznania.
Kościół Parafialny w Bytyniu

Kościół Parafialny w Bytyniu

Widok na chór.

Stronę Odwiedzono

Dzisiaj: 4
Wczoraj: 38
Razem: 295.447

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Powitanie
WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.