16.12.2018

ks. Piotr Budasz

16.12.2018 r.

1. Roraty - w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18.00. Dzieci przynoszą kartkę z imieniem i nazwiskiem i wrzucają do koszyczka przy wejściu do kościoła. Zapraszam: dzieci, młodzież, dorosłych. Dzieci przychodzą z lampionami. Kandydaci do bierzmowania, uczestniczą w roratach raz w tygodniu.
2. We wtorek nowenna do Matki Bożej. Prośby i podziękowania składamy do skarbony w Kaplicy Miłosierdzia.
3. W piątek po Mszy sw. dekorowanie koscioła na świeta . Proszę o posługę  mieszkanców  Bytynia .
4. Składka na remonty i inwestycje / zakup dmuchawy do liści - koszt 1500 zł. /
5. Dziękuję:
- rodzinom: koszczoł, Ludwiczak, Maćkowiak  z Bytynia, za sprzątnie kościoła i otoczenia,
- 4 rodzinom, za ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać.
6. Proszę o posprzątanie kościoła i otoczenia mieszkańców Bytynia z ul. Krótkiej
7. W zakrystii można nabyć, poświęcone opłatki i świece Caritas. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Mała świeca 6 zł.
8.Pasterka o 22.00. Będzie modlił  się z   nami  śpiewają  na Bożą Chwałę -  Chór Kameralny " Fermata"