Panel Logowania

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

DziśDziś46

15.10.2017

15.10.2017 r.

1.Składka na remonty - renowacja krycyfiksu

2.Przez cały październik nabożeństwa rożańcowe o 17.30. W niedzielę modlitwa różańcowa 20 minut przed Mszą św. W środę trwamy na modlitwie w naszych domach . Dzieci przewodniczą modlitwie w czwartek , młodzież w piątek ; w pozostałe dni Rodzina Różańcowa .

3.We wtorek  nowennna do Matki Bożej . Prośby i podziękowania składamy w zakrystii .

4.W przyszłą niedzielę  Niedziela modlitw i pomocy dla Seminarium Duchownego w Poznaniu .

5.Dziękuję:

- rodzinom: Augustyn, Kaczmarek, Piechota , Starosta  z Młodaska,  za sprzatanie kościoła  i otoczenia,

- Pani Ani za przygotowanie plakatów,

- Panu Stanisławowi, za ofiarę 1000 zł, na renowację krycyfiksu,

- 1 rodzinie za ofiarę  na ogrzewanie,

- Panu Józefowi, za  skoszenie trawy . Bóg zapłać.

6.Proszę o posprzątanie kościoła i otoczenia parafian z Młodaska

7.Wymienianki jednorazowe i roczne składamy w zakrystii .

8.Na cmentarzu został ustawiny boks . Składamy  tam tylko liście  !!!

9.Po 20 lat od pochówku,  lub od ostatniej  prolongaty, należy dokonac  prolongaty grobu . Proszę  o dopełnienie tego obowiązku   w biurze parafialnym.

10.31 Pażdziernika Korowód Swiętych . Gromadzimy sie przy szkole o 17.30. - przebrani za Świętch . Przynosimy instrumenty, latarki . Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych . Szczegóły na plakacie .

Błogosławionego Tygodnia .  Szczęść Boże.