Panel Logowania

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

187800
DziśDziś95
WczorajWczoraj76

„Zaśpiewajmy kolędę Jezuskowi dziś...”

Drukuj
Adriana Zawadzka - Til

19 stycznia 2014r. w kaźmierskim kościele odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszego zespołu parafialnego oraz zespołu działającego przy parafii w Kaźmierzu. Zespoły przygotowały i zaprezentowały znane kolędy i pastorałki. W ich wykonaniu można było usłyszeć tradycyjne kolędy, takie jak „Gdy się Chrystus rodzi”, „Wśród nocnej ciszy”, czy „Przybieżeli do Betlejem” oraz współczesne – mniej znane - pastorałki: „Dzień jeden w roku”, „Prowadź gwiazdo promienista”, „Aniołowie biali”, „Choinek blask” oraz „Pastorałkę wigilijną”.

Czytaj więcej: „Zaśpiewajmy kolędę Jezuskowi dziś...”

„MIKOŁAJKI” na gościnnym występie w Bytyniu

Drukuj
Adriana Zawadzka - Til

20 października 2013r. w naszej świątyni wystąpił gościnnie zespół z parafii św. Mikołaja z Żydowa. Swoim śpiewem i grą na instrumentach upiększył Eucharystię. Zespół zaprezentował piękne, religijne piosenki, chwaląc tym i wysławiając Pana.
Po Mszy, dzięki zaangażowaniu rodziców i Ks. Piotra, zorganizowano spotkanie integracyjne zespołu „Mikołajki” i naszego zespołu parafialnego. Wspólnemu śpiewaniu nie było końca.

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Drukuj
Adriana Zawadzka - Til

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEKW niedzielę 13 stycznia 2013 roku w naszym parafialnym kościele odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu muzycznego działającego przy parafii. Licznie zgromadzona publiczność gromkimi oklaskami nagrodziła wykonawców najpiękniejszych kolęd i pastorałek, a zaprezentowano: „Dzisiaj w Betlejem”, „Cicha noc”, „Gdy śliczna Panna”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł pasterzom mówił”, „Lulajże Jezuniu”, „W żłobie leży”, „O gwiazdo betlejemska”,   „Aniołowie biali” , Kolęda dla Piotra”, „Dzień jeden w roku”, „Śnieżna pastorałka”, „Gdzie jest nasze Betlejem”.

Czytaj więcej: KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

16 czerwca 2013r. – ognisko integracyjne

Drukuj
Adriana Zawadzka - Til

OgniskoPiękna wiosenna pogoda dała możliwości wspólnego spędzenia czasu ministrantom i członkom zespołu muzycznego na imprezie plenerowej. Młodzież wraz z rodzicami wybrała się do wigwamu nad Jeziorem Bytyńskim, aby wspólnie spędzić popołudnie. Ksiądz Piotr zorganizował pieczenie kiełbasek przy ognisku, które wszyscy zjadali z apetytem.

Czytaj więcej: 16 czerwca 2013r. – ognisko integracyjne

ŚPIEWALIŚMY W ŻYDOWIE

Drukuj
Adriana Zawadzka - Til

ŻydowoDnia 28 października 2012 roku w kościele p.w. św. Mikołaja w Żydowie nasz zespół parafialny zaprezentował swoje umiejętności wokalno - instrumentalne podczas mszy świętej o godz. 11.00. Występ był niewątpliwie udany. Wysiłek, który włożyliśmy w ćwiczenia i próby przyniósł owoce.

Czytaj więcej: ŚPIEWALIŚMY W ŻYDOWIE