Panel Logowania

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

190588
DziśDziś94
WczorajWczoraj160

Droga Krzyżowa ulicami parafii

Utworzono: 21 marzec 2012 Opublikowano
Agnieszka i Jakub

Droga KrzyżowaPiąta Droga Krzyżowa ulicami parafii odbyła się w tym roku w Mieściskach. W niedziele 18 marca o godz. 17.30 zgromadziliśmy się przy krzyżu. Jest to dopełnienie naszych parafialnych rekolekcji i jeden z centralnych punktów Wielkiego Postu. Wierni podążali za krzyżem, dźwigając często niełatwy krzyż swojego codziennego życia. Modlitwie na Drodze Krzyżowej towarzyszyła zaduma i śpiew. Był to także czas dawania świadectwa wyznawanej wiary. Krzyż, śpiew i modlitwa nie pozostawiały wątpliwości. Procesja zakończyła się wspólną modlitwą i refleksją. Na zakończenie proboszcz parafii udzielił Bożego błogosławieństwa. Mamy nadzieję, że z roku na rok liczba parafian uczestniczących w Drodze Krzyżowej będzie coraz większa.