Biuro Parafialne
64-542 Bytyń ul. Kościelna 3a
czynne: poniedziałek, wtorek, czwartek - po mszach św.
tel.   +48 61 29 18 808

„Zaśpiewajmy kolędę Jezuskowi dziś...”

Adriana Zawadzka - Til
Odsłony: 2578

   19 stycznia 2014r. w kaźmierskim kościele odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszego zespołu parafialnego oraz zespołu działającego przy parafii w Kaźmierzu. Zespoły przygotowały i zaprezentowały znane kolędy i pastorałki. W ich wykonaniu można było usłyszeć tradycyjne kolędy, takie jak „Gdy się Chrystus rodzi”, „Wśród nocnej ciszy”, czy „Przybieżeli do Betlejem” oraz współczesne – mniej znane - pastorałki: „Dzień jeden w roku”, „Prowadź gwiazdo promienista”, „Aniołowie biali”, „Choinek blask” oraz „Pastorałkę wigilijną”.

Bardzo serdecznie dziękujemy za czas spędzony na wspólnym kolędowaniu. Podziękowania kierujemy również pod adresem ks. proboszcza Krzysztofa Musiała, który zaprosił nas na ten koncert.