Biuro Parafialne
64-542 Bytyń ul. Kościelna 3a
czynne: poniedziałek, wtorek, czwartek - po mszach św.
tel.   +48 61 29 18 808

16 czerwca 2013r. – ognisko integracyjne

Adriana Zawadzka - Til
Odsłony: 2432

OgniskoPiękna wiosenna pogoda dała możliwości wspólnego spędzenia czasu ministrantom i członkom zespołu muzycznego na imprezie plenerowej. Młodzież wraz z rodzicami wybrała się do wigwamu nad Jeziorem Bytyńskim, aby wspólnie spędzić popołudnie. Ksiądz Piotr zorganizował pieczenie kiełbasek przy ognisku, które wszyscy zjadali z apetytem.


Młodzież oddała się pełnemu szaleństwu na świeżym powietrzu. Integracja ministrantów, członków zespołu muzycznego i ich rodziców zakończyła się pełnym sukcesem. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i oczekują na kolejne takie spotkanie i wspólną zabawę z rówieśnikami.