Biuro Parafialne
64-542 Bytyń ul. Kościelna 3a
czynne: poniedziałek, wtorek, czwartek - po mszach św.
tel.   +48 61 29 18 808

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Adriana Zawadzka - Til
Odsłony: 2394

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK   W niedzielę 13 stycznia 2013 roku w naszym parafialnym kościele odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu muzycznego działającego przy parafii. Licznie zgromadzona publiczność gromkimi oklaskami nagrodziła wykonawców najpiękniejszych kolęd i pastorałek, a zaprezentowano: „Dzisiaj w Betlejem”, „Cicha noc”, „Gdy śliczna Panna”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł pasterzom mówił”, „Lulajże Jezuniu”, „W żłobie leży”, „O gwiazdo betlejemska”,   „Aniołowie biali” , Kolęda dla Piotra”, „Dzień jeden w roku”, „Śnieżna pastorałka”, „Gdzie jest nasze Betlejem”.

Nie spodziewaliśmy się tak wysokiej frekwencji, za co wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy. Miło było widzieć mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy wzięli udział w koncercie.
Szczególne podziękowania należą się jednak artystom, tym grającym i śpiewającym. Bez nich śpiewanie nie byłoby możliwe. Po raz kolejny znaleźli czas na próby i chęci do tworzenia muzycznego „dzieła”.