Biuro Parafialne
64-542 Bytyń ul. Kościelna 3a
czynne: poniedziałek, wtorek, czwartek - po mszach św.
tel.   +48 61 29 18 808

Kilka słów o historii zespołu...

Adriana Zawadzka - Til
Odsłony: 2021

Zespół parafialny w Bytyniu powstał w listopadzie 2008 roku z inicjatywy ks. Piotra . Przez ten okres zespół kilkakrotnie zmieniał skład.  Obecnie liczy 19 osób.  Mamy już za sobą pierwszy koncert kolęd i pastorałek, który odbył się 16 stycznia 2011 roku i był połączony ze świątecznym spotkaniem przy wspólnym stole, do którego zaprosiliśmy naszych rodziców. Poza tym "koncertowaliśmy" w Kaźmierzu i Luboszu. Mamy nadzieję, że Bóg pozwoli nam jeszcze długo cieszyć się wspólnym graniem, wychwalając imię Jego.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś z nami dzielić pasję wspólnego śpiewania i grania na chwałę Bożą - serdecznie zapraszamy.